CCNA Security

ccna_sec

Cisco Networking Academy’nin resmi eğitimi kurumu olan derneğimiz, yoğun talep üzerine iki yıl aradan sonra bu yıl ilk defa ağ güvenliği eğitimi olan CCNA Security eğitimini verecektir. Büyük şehirler dışındaki arkadaşlarımızın da katılabilmesi için eğitim online’dır. Eğitim ağ güvenliği üzerine kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır. Eğitim ön şartı temel ağ konularına hakim olmakdır, bu konulara hakim olmayan katılımcılara ders öncesi izleyebilmeleri için 5 adet ağ temelleri videosu paylaşılacak, katılımcılar mobil uygulama üzerinden ve webex linklerinden bu videoları istedikleri zaman seyredebileceklerdir.

05 Mart 2019’de başlaması planlanan dersler, interaktif canlı dersler olarak verilmekte ve haftada iki akşam (Salı ve Perşembe 19.45’de) düzenlenmektedir. Canlı eğitimi kaçıranlar AYD mobil uygulamamızdan eğitimleri tekrar izleyebilmektedir. Dersler teori dışında lab aktiviteleri ile de pekiştirilmektedir.

Hedef Kitle:
– Network güvenliği üzerine kendini geliştirmek isteyenler
– Siber güvenlik üzerine sertifika sahibi olmak isteyenler
– Bu konuda kariyer yapmak isteyenler

Derse kayıt olan herkes;
– Cisco Networking Academy sistemine kayıt edilecektir,
(Bu global sistem sayesinde katılımcılar dünyanın herhangi bir yerindeki başka bir akademi’de eğitimlerine devam edebilmektedir.)
– Eğitime katılmadan önce temel ağ bilgilerini edinmek/tazelemeleri için mobil uygulama üzerinde ücretsiz eğitim videoları da paylaşılacaktır,
– Canlı ders bağlantı bilgileri kendilerine ulaştırılacaktır,
– Dersi kaçıranların daha sonra mobil uygulama üzerinden videolara erişebileceklerdir,
– Derste başarılı olanlara Cisco Networking Academy’nin resmi akademi sertifikası verilecektir,
– Ve yine derste başarılı olanlara CCNA Security global sertifika sınavında %58,3 indirim kuponu ($300 olan sınava 174,9$ indirim – yaklaşık 932 TL (eğitim ücretinden çok :) ) kazanmaktadır.

Eğitim Ücreti:
CCNA Security Eğitimi          : 297TL+KDV (KDV Dahil 350TL)

Eğitime Kayıt:
http://ag.org.tr/ccna-sec-online-kayit/