Cybersecurity Operations Eğitimi

01_cyberops_associate_300Cisco Cybersecurity Operations temelleri eğitimi, siber güvenlik ile ilgili bilgi ve kavramlar, güvenlik izleme, host tabanlı güvenlik analizi, ağ saldırı analizi yeteneklerini geliştirmek amaçlı bir eğitimdir. Eğitim ayrıca kabul edilmiş olan güvenlik politikaları ve prosedürleri hakkında bilgilendirir. (NIST.SP800-61, NIST.SP800-86, PII, PSI,  PHI gibi)

29 Mayıs 2020 tarihi itibarı ile eğitim yeni versiyonuna geçiş yapıcaktır. Buna göre eğitimin global sertifikasını almak isteyenler tek  bir sınava girerek (Understanding Cisco Cybersecurity Operations Fundamentals /200-201)  global sertifikayada sahip olabilmektedirler. Eğitimler haftaiçi Pazartesi-Çarşamba akşamları saat 19:45-22:45 arasında gerçekleşecektir. Eğitimleri kaçıranlar online olarak istedikleri zaman eğitimin videosunu tekrar seyretme olanağına sahip olmaktadır. Eğitimler Cisco Networking Academy Programı altında gerçekleşecek olup, eğitim sonunda sınavlarda başarılı olanlar Networking Academy Cisco Cyberops eğitim sertifikası almaya hak kazanacaktır. Ayrıca global sınava girmek isteyenler de indirim kuponu sahibi olacaklardır.

Eğitimin henüz tarihi kesinleşmemiş olup, aşağıdaki linkden önkayıt yapanlara dersin açılması durumunda email ile bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitimin içeriği için tıklayınız.
Eğitime kayıt olmak için tıklayınız.