Cybersecurity Operations Eğitimi

Cisco Cybersecurity Operations temelleri eğitimi, siber güvenlik ile ilgili bilgi ve kavramlar, güvenlik izleme, host tabanlı güvenlik analizi, ağ saldırı analizi yeteneklerini geliştirmek amaçlı bir eğitimdir.  Eğitim için ön bilgi ihtiyacı yoktur, siber güvenlik alanına giriş yapmak isteyen herkesin rahatlıkla alabileceği bir eğitimdir. Eğitim kapsamında bir siber güvenlik uzmanının ihtiyacı olan Ağ Teknolojileri Temelleri ve İşletim Sistemi temel bilgisi verilmektedir. Daha sonra siber güvenlik konularına geçilmektedir.

Eğitimler haftaiçi Pazartesi-Çarşamba akşamları saat 20:00-22:30 arasında gerçekleşecektir. Eğitimleri kaçıranlar online olarak istedikleri zaman eğitimin videosunu tekrar seyretme olanağına sahip olmaktadır. Eğitim videolarına eğitim bittikten bir yıl içerisinde de ulaşabileceklerdir.

Eğitimler Cisco Networking Academy Programı altında gerçekleşecek olup, eğitim sonunda sınavlarda başarılı olanlar Networking Academy Cisco Cyberops eğitim sertifikası almaya hak kazanacaktır. Ayrıca global sınava girmek isteyenler de indirim kuponu sahibi olacaklardır.

Bu eğitimi alıp başarı ile tamamlayanlar,
1- Cisco Networking Academy “Cisco Cybersecurity Operations” sertifikasına sahip olacaklar. (Örnek Sertifika)
2- Cisco Cyberops global sertifikası sınavına giriş için indirim kuponu kazanacaklar. (İndirim kuponu sayesinde sınava yaklaşık 1400TL daha ucuza yani $126’a girme şansınız oluyor.
3- Dijital Rozet sahibi olacaklar. (Örnek Rozet)
4- Daha önce CCNA sertifikası aldıysanız, CCNA sertifikanız ücretsiz ve sınav almadan 3 yıl daha uzayacak.

Eğitim Başlangıcı: 19 Nisan 2021
Eğitim ücretleri:
Cyberops eğitim ücreti: 610TL+KDV (Toplam 720TL)
AYD’den daha önce CCNA veya CCNP eğitimi alanlar için eğitim ücreti: 500TL+KDV (Toplam 590TL)

Not: Sorularınız için ve grup olarak eğitime katılacaklar için uygulanan grup indirimi için egitim @ agyoneticileri.org mail adresine mail atabilirsiniz.

Eğitimin içeriği için tıklayınız.
Eğitime kayıt olmak için tıklayınız.