Cisco Enterprise Advanced Routing and Services (ENARSI)

ccnp-enterpriseCCNP Enterprise eğitimi, kurumsal büyük ağ yöneticilerini eğitmek amaçlı bir sertifikadır. Sertifikaya sahip olmak için bir adet zorunlu CORE sınavını birde seçmeli sınavı geçmek gerekmektedir. ENARSI( Enterprise Advanced Routing and Services) 300-410 eğitimi seçmeli sınavlardan bir tanesidir. Eğitimi almak için CCNA bilgisi yeterlidir. CCNP ENCOR eğitimi almış olmanıza gerek yoktur.

Eğitim tamamlanmış olup 32 ders 65 saat olarak verilmiştir. Dileyenler Offline olarak bu eğitimi alabilirler. Eğitimler Cisco Networking Academy Programı altında gerçekleştirilecek olup, eğitim sonunda ki sınavda başarılı olanlar Networking Academy CCNP ENARSI eğitim sertifikası almaya hak kazanacaktır. Eğitim tamamlandıktan sonra, katılımcıların bir yıl süre ile videolara erişimleri devam edecektir. Dersler hafta da 2 akşamdan 3.5 ay sürmüştür.

Eğitim Başlangıç Tarihi:
Offline Olarak verilmektedir, istendiği zaman eğitim alınabilir.

Eğitim Sonrası Kazanılan haklar:
1- Cisco Networking Academy CCNP ENARSI sertifikasına sahip olacaklar.
2- Daha önce CCNA sertifikasına sahipler ise ücretsiz sertifikalarını hiç bir ekstra sınava girmeden recertify edecekler.  
3- Dijital Rozet sahibi olacaklar.

Eğitim Ücretleri:

Eğitim tamamlanmıştır, offline olarak almak isteyenler güncel eğitim ücretleri ile beraber bilgi alabilmeleri için egitim @ agyoneticileri.org mail adresine mail atabilirler.

Eğitim içeriği için Tıklayınız.

Eğitime kayıt olmak için Tıklayınız.