Cisco Enterprise Advanced Routing and Services (ENARSI)

ccnp-enterpriseCCNP Enterprise eğitimi, kurumsal büyük ağ yöneticilerini eğitmek amaçlı bir sertifikadır. Sertifikaya sahip olmak için bir adet zorunlu CORE sınavını birde seçmeli sınavı geçmek gerekmektedir. ENARSI( Enterprise Advanced Routing and Services) 300-410 eğitimi seçmeli sınavlardan bir tanesidir. Eğitimi almak için CCNA bilgisi yeterlidir. CCNP ENCORE eğitimi almış olmanıza gerek yoktur.

Eğitimler haftaiçi Pazartesi-Çarşamba akşamları online saat 20:00-23:00 arasında gerçekleşecektir. Eğitimleri kaçıranlar online olarak ders sonrasında eğitimin videosunu tekrar seyretme olanağına sahip olmaktadır. Eğitimler Cisco Networking Academy Programı altında gerçekleşecek olup, eğitim sonunda ki sınavda başarılı olanlar Networking Academy CCNP ENARSI eğitim sertifikası almaya hak kazanacaktır. Eğitim tamamlandıktan sonra, katılımcıların bir yıl süre ile videolara erişimleri devam edecektir. Toplam 23 konudan oluşan ders hafta da 2 akşamdan 3 ay sürücekdir.

Bu eğitimi alıp başarı ile tamamlayanlar,
1- Cisco Networking Academy CCNP ENARSI sertifikasına sahip olacaklar.
2- Daha önce CCNA sertifikasına sahipler ise ücretsiz sertifikalarını hiç bir ekstra sınava girmeden recertify edecekler.  
3- Dijital Rozet sahibi olacaklar.

Eğitim Tarihi:
2021 Sonbahar

Eğitim içeriği için Tıklayınız.

Eğitime kayıt olmak için Tıklayınız.