CCNP/CCIE ENCOR Eğitimi

ccnp-enterpriseCCNP Enterprise eğitimi, kurumsal büyük ağ yöneticilerini eğitmek amaçlı bir sertifikadır. Sertifikaya sahip olmak için bir adet zorunlu CORE sınavını birde seçmeli sınavı geçmek gerekmektedir. Ayrıca CCIE olmak isteyenler de yazılı sınav olarak bu CORE sınavına girmek zorundadır.

Ekim 2023’de Hibrit olarak verilecek CCNP ENCORE eğitimimizin kritik dersleri online canlı dersler olacak, diğer dersler offline video olarak verilecektir. 

Dersin Detayları şu şekildedir:

– Bu ders kapsamında 12 adet canlı akşam dersleri olacak. Dersler Salı ve Perşembe akşamları saat 20.00- 23.00 arasında gerçekleşecektir. Bu 12 ders içinde lab uygulamaları olacak ancak bunun dışında 2 adet özel Lab dersleride olacak. Toplamda ENCOR sınıfı 14 ders olacaktır.

– Canlı derslere gelmek zorunlu değildir. Ders sonrasında dersin kayıtlarını offline olarak seyretme olanağı olacaktır. Bu kayıtlar ders bittikten sonra 1 yıl süre ile izlenebilecektir.

– Ayrıca katılımcılara tüm eğitimi içeren 63 saat olan 37 video’dan oluşan bir eğitim setide paylaşılacaktır. Bu kayıtlar da ders bittikten sonra 1 yıl süre ile izlenebilecektir.

– Ders dahilinde katılımcılara konu ile ilgili lab uygulamaları verilecek ve GNS3 platformu ile tüm katılımcılar kendi bilgisayarlarında istedikleri lab uygulamalarını gerçekleştirebileceklerdir.

– Derse katılım ön şartı daha önceden Network Temelleri (CCNA) konularına hakim olmaktır. 

Bu eğitimi alıp başarı ile tamamlayanlar,
1- Cisco Networking Academy CCNP ENCOR sertifikasına sahip olacaklar.
2- Daha önce CCNA sertifikasına sahipler ise ücretsiz sertifikalarını hiç bir ekstra sınava girmeden recertify edecekler.  
3- Dijital Rozet sahibi olacaklar.

Eğitim Başlangıcı: 17 Ekim 2023 (Hibrit)

Eğitmen: Dr. Gökhan AKIN

Eğitim Ücretleri: (27 Eylül 2023’e kadar kayıt olunması durumunda geçerli ücretler)
Ders ücreti 2917TL+ KDV (KDV dahil 3500TL)

Eğitimin detaylı içeriği için: Tıklayınız.

Eğitime kayıt olmak için: Tıklayınız.

Not: Eğitim tamamlanmıştır, offline olarak almak isteyenler güncel eğitim ücretleri ile beraber bilgi alabilmeleri için egitim @ agyoneticileri.org mail adresine mail atabilirler.