CCNA Online Eğitimi

CCNA eğitim programının amacı katılımcıları sıfırdan başlayıp, orta çaptaki bir ağın network PartnerLogo_360px_72_BWyöneticisi olabilecek seviyeye getirmektir. Eğitim toplam 3 kurdan oluşmaktadır ve bilişim sektöründe hangi alanda çalışılıyor yada uzmanlaşmak isteniyorsa bilinmesi gereken tüm temel ağ teknolojileri bilgilerini içermektedir.

Bu eğitimi tamamladığınızda ağ temelleri, routing temelleri, switching temelleri, IOS Cisco ağ cihazları konfigurasyon dilini ve ağ güvenliğine girişi konularını öğrenmiş olacaksınız. (Detaylı eğitim içeriği için tıklayınız.)

AYD olarak özellikle büyük şehirlerin dışında yaşayan öğrencilerden bizlere gelen yoğun istek üzerine CCNA eğitimini karma (online) olarak verebilmek için özel izin aldık ve senede sadece bir kere CCNA eğitimi veriyoruz. Sınırlı katılımcıya verilecek eğitimler Pazartesi ve Çarşamba akşamları online olmaktadır. Bir kur eğitim 5-6 hafta olup, Son hafta Cumartesi ve Pazar günleri final sınavı olacaktır. Dersler haftaiçi akşamları 19:55-22:55 arasında olacaktır. Eğitimleri kaçıranlar online olarak istedikleri zaman eğitimin videosunu tekrar seyretme olanağınada sahip olmaktadır. Eğitim platformu olarak Webex kullanılacak olup, Router ve Switch Lab’ları için Packet Tracer Simülasyon yazılımı kullanılacaktır.

Eğitim Başlangıcı: 23 Eylül 2024

Eğitim Sonrası Kazanılan haklar:

  • Her bir kur sonunda resmi Cisco Networking Academy’ye ait sertifikayı almaya hak kazanıyorsunuz.

  • Her bir kur sonunda final sınavını başarıyla tamamlamanız durumunda dijital rozet kazanıyorsunuz. Dijital rozet LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında eğitimi resmi olarak tamamladığınızı paylaşabileceğiniz bir platform sunmaktadır.

  • CCNA 1-2-3 eğitimlerini başarıyla tamamladığınızda uluslararası geçerli CCNA  sertifikasyon sınavında %58  indirim kuponu kazanıyorsunuz. Buna göre $300+KDV yani $360 olan sınavda $208 indirim hakkı kazanıyorsunuz. Yani sınava 6.340TL daha ucuza giriyorsuz. Bu durumda sınava ödeyeceğiniz rakam $360 yerine $151.20 oluyor.

Eğitim ücretleri: (14 Haziran’a kadar kayıt olunması durumunda geçerli ücretler)

Bir Kur (CCNA 1 ,CCNA 2 veya CCNA 3 Eğitimi) : 2.450TL+KDV (Toplam 2.940TL)

Tüm CCNA eğitimi – Üç Kur Birlikte (CCNA1,CCNA2 ve CCNA3 Eğitimi): 6.250 TL+KDV (Toplam 7.500TL)

Not: Sorularınız için ve grup olarak eğitime katılacaklar için uygulanan grup indirimi için egitim @ agyoneticileri.org mail adresine mail atabilirsiniz.

Eğitime Kayıt:

Online kayıt için tıklayınız.
(Not: Kayıt olanlara ders başlamadan 2 hafta önce mail ile ulaşılıp kayıt tamamlama süreci hakkında detaylı bilgi verilecektir.)