CCNA Online Eğitimi


CCNA  eğitim programının amacı katılımcıları sıfırdan başlayıp, orta çaptaki bir ağın network yöneticisi olabilecek seviyeye PartnerLogo_360px_72_BWgetirmektir. Eğitim toplam 4 kurdan oluşmaktadır. Eğitimin ilk iki kurunu tamamlayanlar, CCENT (Cisco Certified Entry Networking Technician) sertifikasyon sınavına girebilecek aşamaya gelmektedir. İlk iki kur bilişim sektöründe hangi alanda çalışılıyor yada uzmanlaşılmak isteniyorsa, bilinmesi gereken tüm temel ağ teknolojileri bilgilerini içermektedir. Bu aşamadan sonra öğrenciler CCNA 3. ve 4. Kura devam edebileceği gibi, CCNA Security eğitimine de devam edebilir.

Bu eğitimi tamamladığınızda ağ temelleri, routing temelleri, switching temelleri, IOS Cisco ağ cihazları konfigurasyon dilini ve ağ güvenliğine girişi konularını öğrenmiş olacaksınız. (Detaylı eğitim içeriği için tıklayınız.)

AYD olarak özellikle büyük şehirlerin dışında yaşayan öğrencilerden bizlere gelen yoğun istek üzerine CCNA eğitimini karma (online) olarak verebilmek için özel izin aldık ve senede sadece bir kere CCNA eğitimi veriyoruz.  Sınırlı katılımcıya verilecek eğitimler Pazartesi ve Çarşamba  akşamları online olmaktadır. Bir kCisco Sertifikalariur eğitim 4 hafta olup, Son hafta Cumartesi ve Pazar günleri final sınavı olacaktır. Dersler 5 Ağustos’da başlayıp haftaiçi akşamları 19:45-22:45 arasında olacaktır. Eğitimleri kaçıranlar mobil uygulamamızdan istedikleri saat eğitimin videosun seyretme olanağınada sahip olmaktadır.

Eğitim platformu olarak Webex kullanılacak olup, Router ve Switch Lab’ları için Packet Tracer Simülasyon yazılımı kullanılacaktır. İlk 2 kurdan sonra katılıcılar CCENT sertifika sınavına indirimli olarak girebilecekler. CCNA eğitimine devam etmek isteyenler için CCNA 3.Kur ve 4.Kur eğitimi ise yeterli başvuru olması durumunda online olarak devam edecektir. Dört kuru başarı ile tamamlayan görencileri CCNA sınavında %61 indirim kupunu (yaklaşık 900TL) kazanmaktadır.

Ayrıca AYD olarak öğrencilere yüz yüze sınıf açılmamaktadır, ancak genel istek üzerine senede tek bir sınıf CCNA LAB  veya CCNA Security (Ağ Güvenliği)  gibi eğitimler için yüz yüze 1 haftalık İstanbul’da BootKamp şeklinde eğitim yapılması düşünülmektedir.

Eğitim ücretleri:

Bir Kur (CCNA1 veya CCNA 2 Eğitimi)   : 195TL+KDV (Toplam 230TL)
İki Kur Birlikte (CCNA1 ve CCNA2 Eğitimi)    : 332TL+KDV (Toplam 380TL)

(Bu fiyatlar Haziran sonuna kadar geçerlidir.)

Not1: Sorularınız için ve grup olarak eğitime katılacaklar için uygulanan grup indirimi için egitim @ agyoneticiler.org mail adresine mail atabilirsiniz.

Not2: Şuanda kayıt olanlar yukarıda ki 2018 fiyatlarından kayıt olabileceklerdir.

Eğitime Kayıt:

http://ag.org.tr/online-basvuru/