CCNA Online Eğitimi

CCNA eğitim programının amacı katılımcıları sıfırdan başlayıp, orta çaptaki bir ağın network PartnerLogo_360px_72_BWyöneticisi olabilecek seviyeye getirmektir. Eğitim toplam 3 kurdan oluşmaktadır. İlk kur bilişim sektöründe hangi alanda çalışılıyor yada uzmanlaşılmak isteniyorsa, bilinmesi gereken tüm temel ağ teknolojileri bilgilerini içermektedir. Bu aşamadan sonra öğrenciler CCNA 2. ve 3. Kura devam ederek CCNA eğitimini tamamlayabilirler.

Bu eğitimi tamamladığınızda ağ temelleri, routing temelleri, switching temelleri, IOS Cisco ağ cihazları konfigurasyon dilini ve ağ güvenliğine girişi konularını öğrenmiş olacaksınız. (Detaylı eğitim içeriği için tıklayınız.)

AYD olarak özellikle büyük şehirlerin dışında yaşayan öğrencilerden bizlere gelen yoğun istek üzerine CCNA eğitimini karma (online) olarak verebilmek için özel izin aldık ve senede sadece bir kere CCNA eğitimi veriyoruz. Sınırlı katılımcıya verilecek eğitimler Pazartesi ve Çarşamba akşamları online olmaktadır. Bir kur eğitim 5-6 hafta olup, Son hafta Cumartesi ve Pazar günleri final sınavı olacaktır. Dersler yaz aylarında başlayıp haftaiçi akşamları 19:45-22:45 arasında olacaktır. Eğitimleri kaçıranlar online olarak istedikleri zaman eğitimin videosunu tekrar seyretme olanağınada sahip olmaktadır.

Eğitim platformu olarak Webex kullanılacak olup, Router ve Switch Lab’ları için Packet Tracer Simülasyon yazılımı kullanılacaktır. Üç kuru başarı ile tamamlayan öğrenciler CCNA sınavında %51 oranında indirim kupunu ($130, yaklaşık 875TL) kazanmaktadır.

Ayrıca AYD olarak öğrencilere yüz yüze sınıf açılmamaktadır, ancak genel istek üzerine senede tek bir sınıf CCNA LAB gibi eğitimler için yüz yüze 1 haftalık İstanbul’da BootCamp şeklinde eğitim yapılması düşünülmektedir.

Eğitim Başlangıcı: 2021 Ağustos

Eğitim ücretleri:

Bir Kur (CCNA 1 ,CCNA 2 veya CCNA 3 Eğitimi) : 275TL+KDV (Toplam 325TL)

Tüm CCNA eğitimi – Üç Kur Birlikte (CCNA1,CCNA2 ve CCNA3 Eğitimi): 712TL+KDV (Toplam 840TL)

Not: Sorularınız için ve grup olarak eğitime katılacaklar için uygulanan grup indirimi için egitim @ agyoneticileri.org mail adresine mail atabilirsiniz.

Eğitime Kayıt:

Online kayıt için tıklayınız. (Tarihler kesinleşince haber vermemizi istiyorsanız kayıt olabilirsiniz.)