Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi

siber_guvenlik_1024

 

visio-webex

Siber güvenlik, elektronik verileri kötü niyetli girişimlerden  korumak amacıyla kullanılan işlemler, ürünler, uygulamalar ve  süreçler bütününü ifade eder. Bu kurs Siber Güvenliğin  tanımı, neden önemli olduğu ve süreçlerin size tanıtılmasını  hedeflemektedir.

Eğitim ücretsizdir ve temel bilgisayar kullanabilen herkeze açıktır!  PartnerLogo_87px_225_RGB

Eğitim Online canlı dersler olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar eğitime bir bilgisayar ile katılabileceği gibi bütün mobil akıllı cihazlar ile de dersi takip  edebileceklerdir.

download (1)

Dersler CCIE eğitmenler tarafından verilecektir. Derslerin videolarına ve sunumlarına katılımcılar ders sonrasında da erişebilecektir. Ayrıca eğitim dahilinde bu konu üzerine sahada çalışan uzmanlar ile röportajlar da sunulacaktır. Eğitimin detaylı konu başlıklarına buradan ulaşabilirsiniz.

Online eğitim 20 Nisan’da başlayacak olup, 4 hafta sürecektir. Eğitim sonrası katılımcılar online final sınavını yapacaklardır. Bu sınavdan başarılı olunması durumunda katılımcılar Cisco Networking Academy ve AYD onaylı seritifika almaya hak kazanacaklar. Detaylı eğitim takvimine buradan erişebilirsiniz.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ